O autorze

Ponad dziesięć lat doświadczenia zawodowego z następujących dziedzin: księgowość, kadry, finanse, analizy, rozliczenia projektów zarówno Unijnych jak i IT, usługi VAS.

Doświadczenie zdobyte w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach.

Niezależnie od używanych systemów informatycznych, w każdym z nich  istniał obszar excelowej dłubaniny. Przepisywania danych, kopiowania, ręcznego formatowania. Nie mówiąc już o sytuacji, kiedy Excel służył jako tabelka do wpisywania, a wszelkie obliczenia odbywały się na kalkulatorze.

Jako, że każda powtarzająca się czynność może być zautomatyzowana wychodzę z założenia, że szkoda tracić czasu na coś, co można zrobić za pomocą jednego lub dwóch kliknięć. Każda zautomatyzowana czynność daje przecież możliwość zajęcia się innymi sprawami, które Twojej uwagi potrzebują.

Jeżeli szukasz możliwości usprawnienia swoich działań, pomocy w przygotowaniu raportów, które w dużej mierze będą generowały się same. Potrzebujesz wsparcia, pomocy, wskazówek w zakresie używania Excel lub innych aplikacji biurowych jesteś pod właściwym adresem.

 

Dodaj komentarz